Ognisko jako forma integracji uczestników

Dawniej ognisko miało formę płonącego stosu z drewna lub innej substancji łatwopalnej, służyło do ogrzewania i przygotowywania posiłków. Dzisiaj ognisko jest miejscem spotkań towarzyskich, ciekawą formą spędzania czasu, która sprzyja integracji, rozmowom, zabawie i nie tylko…

Ognisko to doskonałe uzupełnienie wycieczki do Ogrodu Botanicznego, szczególnie dla grup korzystających z oferty edukacyjnej. 

Grupom zamawiającym ognisko zapewniamy:

  • bezpieczne miejsce na ognisko otoczone robiniami akacjowymi
  • ławy wokół ogniska oraz ławki i stoliki
  • zapas drewna
  • szpikulce do pieczenia kiełbasek
  • ruszt nad ogniskiem

Grupa we własnym zakresie zabiera: naczynia jednorazowe, napoje, kiełbaski lub inny prowiant.

Można także zamówić porcje ogniskowe u nas.